Pomoc drogowa

Firma Luk – Pol z Tomaszowa Mazowieckiego całodobowo świadczy usługi pomocy drogowej.

Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie w przypadku kolizji, wypadku, awarii lub innego zdarzenia losowego uniemożliwiającego jazdę autem.

Samodzielne holowanie samochodu jest uciążliwe i nie zawsze możliwe do przeprowadzenia z uwagi na konieczność posiadania haka holowniczego. W sytuacji nagłego zdarzenie losowego mającego miejsce podczas jazdy, czasem jedynym rozwiązaniem jest wezwanie pomocy drogowej oraz przetransportowanie auta do wskazanego przez Państwa warsztatu i usunięcie usterki.

Dzięki całodobowej dyspozycyjności i obsłudze na najwyższym poziomie daliśmy się poznać jako jedna z najlepszych firm, udzielających kompleksowej pomocy drogowej różnego rodzaju pojazdom.

Pamiętaj, że sytuacje w których będziesz potrzebować profesjonalnej pomocy drogowej nie zdarzają się często, jednak zawsze warto mieć kontakt do firmy, na którą można liczyć w każdej sytuacji. Jeżeli podczas jazdy Twój pojazd odmawia posłuszeństwa, nie ryzykuj wypadku.

Zadzwoń po specjalistów, którzy szybko zweryfikują i wyeliminują usterkę.
Zasięg naszej pomocy drogowej obejmuje głównie obszar: Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Opoczna, Rawy Mazowieckiej, Koluszek