Auto-Holowanie

Holowanie pojazdów z użyciem holowników, jak i z pomocą autolawety wymaga dostosowania się do obowiązujących przepisów oraz zachowania pewnych zasad – dlatego też powierz to zadanie profesjonalistom z naszej firmy LUK – POL mieszczącej przy ulicy Spacerowej 1 w Tomaszowie Mazowieckim!

Świadczymy kompleksowe usługi holowania samochodów osobowych, dostawczych, motocykli, quadów, wózków jezdniowych oraz maszyn budowlanych , rolniczych oraz pojazdów nietypowych. Ponadto co bardzo ważne! Zajmujemy się holowaniem TIRÓW oraz autobusów. Nasze profesjonalne holowniki, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz niezbędne uprawnienia są gwarancję świadczenia usług holowania TIRów oraz autobusów na najwyższym poziomie.

Działamy nie tylko na terenie Tomaszowa Mazowieckiego – gdzie mieści się siedziba naszej firmy, ale również na terenie Rawy Mazowieckiej, Koluszek, Opoczna, Piotrkowa Trybunalskiego oraz całej Polski.

Po otrzymaniu dyspozycji jesteśmy w stanie zjawić się na miejscu już w ciągu kilkudziesięciu minut – nawet w porze nocnej!